Het zou dé pincet onder de pincetten moeten zijn, de Tweezerman! Jaren lang keek ik er tegenop als een hongerig hertje, te bang om het te kopen omdat hij zo duur is, maar tevens het gevoel gehad dat ik hem toch echt echt echt wilde hebben. Sinds een tijd heb ik dan nu een Tweezerman, de Tweezerman Slant Tweezer om precies te zijn. Natuurlijk had ik er na al die jaren vrij hoge verwachtingen van, zou hieraan voldaan worden?
De verpakking is heel degelijk. Het doosje is gemaakt van hard plastic en ziet er mooi uit. De pincet is goed zichtbaar, heel fijn aangezien er veel verschillende prints van de Tweezerman verkrijgbaar zijn. Zelf heb ik de neutrale variant ontvangen. Goed om te weten is dat de Tweezermans van stainless steel zijn, vandaar o.a. ook de wat hogere prijs.
Waarom de Tweezerman Slant Tweezer beter is dan een ‘gewone’ pincet
- De punten van deze pincet met de hand zijn vervaardigd, waardoor hij de kleinste en fijnste haartjes pakt zonder je huid aan te tasten.
- De gehele lengte van het pincet is, inclusief de uiteinden, volledig uitgelijnd en zorgt ervoor dat elk haartje gepakt kan worden ongeacht de hoeveelheid druk die wordt uitgeoefend op de plaats waar het haartje van wordt ontdaan.
- De spanning moet niet te sterk of te slap zijn. De juiste spanning wordt bereikt door een speciale samenstelling en dikte van het materiaal, speciale afmetingen, de hoek van het pincet en een bijzondere techniek om de “armen”van het pincet te laten aansluiten.
- Je kunt de pincet levenslang gratis laten slijpen.
Niet heel gek toch voor een simpel dingetje als een pincet? Daarbij zit op elke pincet een dopje, waardoor hij scherp blijft. Heel handig, want zelf ‘gooi’ ik mijn pincetten altijd samen in een mokje, meestal met de punt naar beneneden. Een doodzonde hierbij natuurlijk. Enig minpuntje: het dopje kun je natuurlijk snel kwijtraken.
De Tweezerman Slant Tweezer is de topper uit het gehele Tweezerman assortiment en is hij nog steeds het best verkochte product van het merk. Niet heel gek, want ik snap het wel. Ongelofelijk hoe dit product zijn werk doet. Hij pakt elk haartje, of dat nu klein is of moeilijk bereikbaar is. Het lukt allemaal en binnen een mum van tijd ben je dan ook klaar. De ergernis die ik met een ‘gewone’ pincet had (het niet te pakken kunnen krijgen van een haartje of kramp krijgen in mijn vingers door te hard moeten duwen) heb ik nu niet meer. Ik ben er dus heel blij mee!
Verkrijgbaarheid en prijs
Wat betreft het gratis slijpen heb ik begrepen dat je de Tweezerman moet opsturen naar Amerika en je hem vervolgens een paar weken laten weer terugkrijgt. Of ik dit ooit zal doen weet ik niet. Want hoe zit het met de wijze van verzending? Moet dit in een envelopje met een simpele postzegel of hoe werkt zoiets? Ik ben van mening dat als je er met de nodige zorgvuldigheid mee omgaat en je het dopje altijd gebruikt je er heel lang mee kunt doen. Zoals ik al zei, de Tweezerman Slant Tweezer is niet goedkoop. Hij kost €26,95 en is onder andere verkrijgbaar via www.tweezerman.nl. Hier vind je tevens verschillende uitvoeringen van deze pincet, maar ook andere producten van het merk en meer info over de slijpservice.
Wat een goede review en uitgebreid. Ik heb eigenlijk maar een ‘gewone’ pincet. Wat een goede service ook dat ze hem zelfs opnieuw voor je slijpen. De prijs valt mee want je kan je volgens mij echt jaren mee doen.
Zeker uitgebreide review. Hij is zeker niet goedkoop, maar als hij goed is dan is het geld waard.
Fijne review! Heb zelf ook een Tweezerman en ben er nog altijd heel blij mee.
Ik had altijd hetzelfde idee als jij maar heb ‘m een paar jaar geleden gevraagd voor Kerst. Ik ben er nog steeds super blij mee! Ik wil echt geen andere pincet meer. Ik ben alleen het dopje ook kwijt geraakt haha.
Haha daar ben ik dus ook bang voor
Ik hoorde altijd geweldige dingen over Tweezerman dus op een bepaald moment dacht ik: kom, ik probeer ‘t gewoon. Zware teleurstelling eigenlijk, kon er niet mee overweg.
Echt waar? Welk pincet heb je nu?
Ik heb al jaaaaaren een tweezerman, en een tweezerman mini voor onderweg. Ik heb ze nog nooit hoeven laten bijslijpen, dus heb geen idee hoe dat werkt
Ik ben ook altijd erg benieuwd geweest. Ik gebruik nu een andere van Anastasia en die vind ik ook erg fijn (bij een setje gekregen). Maar deze staat toch wel op mijn wishlist!
Oh daar ben ik ook wel erg benieuwd naar!
Ik gebruik al jaren een Tweezerman en ben er supertevreden over. Heb er zelfs verschillende
Heb de Tweezerman al jaaaaren?. Is absoluut zijn geld waard.
Zelfs nog nooit hoeven laten slijpen.
Ik heb ook al honderd jaar een Tweezerman 🙂 heb vorig jaar een nieuwe gekocht, werd wel eens tijd ondanks dat je hem kunt laten slijpen. Heb wel eens een gewone gekocht om mee te nemen op vakantie bijvoorbeeld maar dan merk je echt het verschil.
Ja gek he. Dat merk je inderdaad meteen! Ik vind hem zeker het geld waard. Waarom heb je hem niet laten slijpen?
Volgens mij moet ik nu echt eens een Tweezerman gaan scoren. Maar dat opsturen om hem te laten slijpen is wel een beetje omslachtig….
Nabij heb hier ook gemengde gevoelens over, vooral omdat het zo ver weg is
Fijne review! Ik roep namelijk ook al jaren dat ik hem graag wil hebben, maar de prijs heeft me altijd tegen gehouden… nu dan misschien toch echt het kopen waard ? ??
Goede review, ik heb er laatst mee in mijn handen gestaan en toch maar weer niet gedaan. Ik denk dat ik het gewoon een keer moet doen. Ik gebruik een pincet toch wel echt veel, dus als hij zo goed is is het absoluut het geld waard. Ik ben heel benieuwd!